Diody

Koupit!

Cena: 220.00 Kč
Množství:
tisk
AUTO, MOTO, VELO » LED

093 Světla + stroboskopy + ostřikovače

80

Dvě světla, která obsahují supersvítivé LED a stroboskopy (nejde o bílou LEDku, ale o trubici - výbojku) a ostřikovače. Veškeré kabely jsou opatřeny konektory (ideální pro snadnou montáž). Kabely je možné připojit na přepínač světel, nebo přímo na objímku (např. obrysových světel). Po rozsvícení světel auta se rozsvítí také tyto světla a vypínačem je možné zapnout stroboskop. Světla jsou na spodní straně opatřena silnou lepenkou (nelze použít opakovaně).
Svěla jsou určena pro venkovní instalaci (samozřejmě mimo modulu a vypínače), ale je možné je použít i v interieru k osvícení např. palubních přístrojů nebo jako dekotivní prvek.
V prodeji je pouze s modrými LED, protože výměnu diody za jinou barvu, zvládne každý šikovnější člověk (výměna za bílou, zelenou, UV nebo jinou na 3.5 V jde bez problémů, pokud by někdo chtěl použít žlutou, oranžovou nebo červenou, potom musí dát malý odpůrek který srazí 3.5 V na 2.5 V).

Barva světla: modrá
Délky kabelů: od světla k ovládacímu - zábleskovému modulu 95 cm, od modulu k vypínači 198 cm, od vypínače ke konci napájecího kabelu 70 cm. Otvor pro vipínač: 12x19 mm.
Napájení: 12 V DC
Balení: blistr obsahuje dvě světla, ovbládací modul a vypínač.


« zpět